Home        My o nás        Realizované projekty        Kontaktujte nás       

Webové prezentace, webdesign

Webové stránky se staly jedním ze základních kamenů image každé firmy. Nutným minimem je pro každou organizaci jistě alespoň elektronická vizitka... - dát o sobě vědět. Pokud se však rozhodnete důvěřovat Internetu o něco více, může se kvalitně vytvořená WWW prezentace stát skutečně silným marketingovým nástrojem ve Vašich rukou. Při relativně malých nákladech můžete upoutat spoustu nových zákazníků. Ani elektronické obchodování již není záležitostí jen těch nejodvážnějších. Opravdu si myslíte, že nemůžeme Váš obrat zněkolikanásobit???

   Proč se obrátit na nás?
PROJEKT A PORADENSTVÍ ZDARMA - nabízíme Vám nezávaznou návštěvu našeho obchodního 
   zástupce, který Vám pomůže zanalyzovat konkrétní disopzice Vaší firmy zcela zdarma navrhne
   e-informační strategii pro Vaši společnost
POUTAVÝ A PROFESIONÁLNÍ DESIGN - který pro Vaši novou webovou prezentaci navrhneme Vám
   v moři konkurence pomůže upoutat ty správné zákazníky
STÁLE V KONTAKTU - během realizace projektů jsme se svými klienty stále v kontaktu, společně
   konzultujeme nové podněty, další varianty...

WEB-IN-TIME - prostřednictvím unikátního systému s intuitivním ovládáním, který vyvinula naše
   společnost, máte možnost kdykoli samostatně a snadno aktualizovat obsah svého webu

MODERNÍ TECHNOLOGIE -redakční systémy, on-line rezervační systémy, elektronické katalogy
POMOC PŘI TVORBĚ PODKLADŮ - na Vaše přání Vám budeme rádi asistovat i při přípravě textových
   i grafických podkladů. Zajistíme překlady jazykových verzí, profesionální fotografie...
WEBHOSTING - námi realizované projekty hostujeme na našem speciálním webhostingovém serveru.

E-MARKETING
- svým klientům nabízíme širokou paletu produktů pro aktivní reklamu na internetu:
   přednostní výpisy ve vyhledávačích, registrace v zahraničí, SEO/SEM optimalizace...Ke všem našim
   službám získáte statistické vyhodnocení jejich úspěšnosti, které Vám usnadní další manažerské
   rozhodování.

Webový projekt v 8 krocích:
Dlouholeté zkušenosti v oblasti tvorby webových prezentací a náročná spolupráce s renomovanými klienty nám umožnily vyvinout osvědčený systém pro vývoj webových projektů. Během celého procesu je klient neustále v kontaktu s tvůrci projektu, aby bylo možné vše průběžně konzultovat a bezprostředně reagovat na zhotovené části.

1. Analýza, konzultace
- Poté, co se nás rozhodnete kontaktovat, Vás zcela nezávazně navštíví náš projektový manažer a pomůže Vám zcela zdarma vytvořit návrh strategie "Elektronické prezentace Vaší společnosti". Na základě konkrétních dispozic Vaší firmy a jejího postavení na trhu, Vašich představ a plánů Vám navrhne možná řešení, představí jejich výhody a obtíže, vykalkuluje ekonomické aspekty a pomůže Vám najít optimální alternativu.

2. Designový návrh
- Pokud se poté rozhodnete pro spolupráci s naší společností, zhotovíme Vám designový návrh řešení Vaší WWW prezentace. Ten předložíme k posouzení nejen Vám, ale i okruhu našich externích spolupracovníků, abychom zajistili co největší objem zpětné vazby. Tu Vám samozřejmě zprostředkujeme. Na základě Vašich připomínek a přání bude návrh dopracován a vznikne jeho finální verze.

3. Smlouva
Vzájemně potvrdíme "černé na bílém", co přesně pro Vás zhotovíme, jak to bude dlouho trvat a co Vás to bude stát. Cenové i časové údaje uvedené ve smlouvě považujeme za konečné a v žádném případě nebudou během realizace projektu překročeny.

4. Registrace/převod domény, příprava serveru
Na Vaše přání Vám zajistíme registraci českých i zahraničních domén, vytvoříme libovolný počet e-mailových schránek, a připravíme místo na serveru pro umístění Vaší budoucí WWW prezentace.

  5. Realizace projektu, programování
Ve lhůtě stanovené smlouvou probíhají vlastní práce na tvorbě Vaší WWW prezentace. V průběhu celé realizace máte možnost sledovat postupující práce prostřednictvím internetu na neveřejné "testovací adrese". Můžete tak být neustále v kontaktu s tvůrci a průběžně s nimi konzultovat své další postřehy a nápady.

6. Testovací provoz
Po dokončení díla probíhá ještě několik dní tzv. "testovací provoz". V této době Vaši novou WWW aplikaci zkouší okruh našich externích spolupracovníků tak, abychom před jejím "ostrým spuštěním" měli možnost odhalit veškeré chybky, které se mohly v průběhu přípravy či realizace vloudit a odladit vše, aby bylo dílo opravdu dokonalé.

7. Předání díla, "ostré" spuštění, zaškolení
Ve chvíli, kdy jsme si jisti, že Vaše nová WWW aplikace je opravdu naprosto vyladěná, můžeme ji na Váš pokyn "pustit do světa". Zároveň Vám předáme její kopii na CD a zaškolíme Vás v ovládání a případných aktualizacích.

8. Další spolupráce
V naprosté většině případů předáním díla spolupráce s našimi klienty nekončí. Po vzájemných dobrých zkušenostech zpravidla pokračujeme ve spolupráci dále. Na přání klientů aplikaci vylepšujeme, doplňujeme o nové funkce, aktualizujeme, atd. Velmi žádané jsou naše služby elektronického marketingu, kdy svým klientům zajišťujeme aktivní propagaci jejich WWW prezentace např. registracemi do internetových vyhledávačů a portálů, zajištěním přednostních výpisů ve vyhledávačích, zprostředkováváme bannerovou reklamu, a další...


Zveme Vás k návštěvě našich referenčních projektů.