Home        My o nás        Realizované projekty        Kontaktujte nás       

Představujeme se...

Accelerando Praha logoSpolečnost Accelerando Praha se snaží být pro své klienty spolehlivým partnerem a průvodcem ve světě Informačních technologií. Již více než 10 let poskytujeme našim zákazníkům napříč všemi obory širokou škálu IT služeb - staráme se o to, aby se nejnovější technologie staly konkurenční výhodou našich zákazníků: ušetřily jim práci, snížily náklady a pomohly získat nové obchodní příležitosti...

     Základem naší práce je tým mladých odborníků, jejichž koníčkem je hledání nových možností, cest a řešení. Pevně si stojíme za svými prioritami - které nás orientují na vysokou kvalitu a rozumné ceny - důsledkem toho je spokojený klient.

domino     Naše společnost se specializuje především na Webdesign - tvorbu WWW prezentací, profesionálních e-obchodů a databázových aplikací. Naše aktivity však pokrývají i většinu dalších odvětví oboru Informačních technologií. Zabýváme projektováním, realizací a správou sítí, vývojem softwaru - databázových a informačních systémů, poskytujeme poradenství a IT audity, atd.

     Budeme rádi, pokud vás některá z našich služeb zaujme a oslovíte nás. Naši kolegové udělají maximum pro Vaši spokojenost. Pokud se nás rozhodnete kontaktovat, jistě pro Vás na základě našich zkušeností nalezneme optimální řešení, které Vám bude "přímo na míru".


     S mnoha pozdravy se těším na spolupráci

Lukáš Fejk
ředitel společnosti